Журналіст з РФ здивував реакцією на гол нашої збірної в матчі проти Нідерландів

Зірка російського ТБ, спортивний журналіст, коментатор, автогонщик і телеведучий Олексій Андронов не зумів стримати емоції після другого голу збірної України у ворота Нідерландів у стартовому матчі Євро-2020 (3: 2).

Після результативного удару Романа Яремчука, який тим самим зрівняв рахунок у грі, Андронов написав у Telegram "Слава Україні".

У наступному пості він відзначив сміливість Андрія Шевченка та його підопічних, які не стали "закриватися" біля своїх воріт. Він заявив, що збірні Росії та України програли, але показали абсолютно різну гру.

"Найкращий тайм на цьому Євро. Бадьоро, сміливо, атака на атаку. Шевченко молодець, що не став будувати окопи "імені Баринова і Оздоєва". Футбол повинен дарувати радість. Цей-дарує! Слава Україні! Начебто і там втратили три очки, і наші втратили три очки. Але одні грали у футбол (як вміють), а інші – в спортивну ходьбу з м'ячем. Поки це був найкращий матч на Євро..."- написав Андронов.

Варто відзначити, що футболіст збірної України Олександр Зубков, найімовірніше, більше не зіграє на груповому етапі чемпіонату Європи-2020. Форвард угорського "Ференцвароша" отримав пошкодження в матчі з Нідерландами і був замінений вже на 10-й хвилині зустрічі.

Нагадаємо, Шевченко розповів про відхід зі збірної України: "я хочу тренувати...".

Як повідомляла Politeka, фото форми збірної України на Євро-2020 злили в мережу: представлять через кілька днів.

Також Politeka писала, що у футболіста зупинилося серце прямо під час матчу, історія сколихнула світ: "був на тому світі 78 хвилин".