Українка Ірина Деха тріумфувала на змаганнях у Росії

Як передає Politeka.net, 24-річній харків'янці вдалося завоювати три золоті нагороди чемпіонату Європи з важкої атлетики, який проходить у Москві (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця)

У ваговій категорії до 76 кг, Ірина здобула перемоги у ривку (113 кг), поштовху (135 кг), а також за сумою багатоборства - 248 кг.

П'єдестал Українка розділила зі спортсменками з Росії: Яна Сотієва та Анастасія Романова посіли друге і третє місце відповідно.

Раніше ми повідомляли, що ще одна українська важкоатлетка Каміла Конотоп у ваговій категорії до 55 кг виграла "золото" чемпіонату Європи в Москві.

До слова, харків'ян чекає серйозне покарання за підпал сухостою: "багатотисячні штрафи і ...".

Як повідомляла Politeka раніше, хресна хода зібрала близько 3 тисяч харків'ян, фото: "як можна було в пандемію таке допустити?".

Також Politeka писала, що харків'янин впав у кому через отруєння: медики зробили все можливе, фото.